WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Usuwanie zmarszczek w Krakowie

Nasza skóra to naprawdę doskonały organ – potrafi rozrastać się, dostosowując do zmian w ciele. Dobrze pielęgnowana odwdzięcza się pięknym, młodym wyglądem. Jednak nawet najdoskonalsze preparaty z drogerii nie ustrzegą jej przed zmarszczkami. Ich powstawanie jest naturalnym procesem wynikającym z wiotczenia oraz utraty jędrności. Starzenie się organizmu powoduje zmniejszenie produkcji kolagenu, jak również innych substancji odpowiedzialnych za prawidłowe napięcie skóry. Na szczęście osiągnięcia współczesnej medycyny estetycznej pozwalają na skuteczne usuwanie i wypełnianie zmarszczek, jednocześnie zapewniając maksymalnie naturalny efekt zabiegów.

Zapraszamy do zapoznania się ze stosowanymi w naszym salonie medycyny estetycznej w Krakowie metodami wypełniania zmarszczek

Jako nowoczesny salon medycyny estetycznej oferujemy naszym Klientom innowacyjne zabiegi na zmarszczki z wykorzystaniem wysokiej jakości preparatów modelujących, których skład wzorowany jest na naturalnych substancjach występujących w ludzkiej skórze. Ich stosowanie gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale też doskonały, naturalny efekt wypełnienia. Substancje modelujące, jakich używamy, doskonale sprawdzą się nie tylko w kosmetyce twarzy, ale też szyi czy dłoni przywracając napięcie, odpowiednie nawilżenie, a także gładki wygląd. Oferowane zabiegi są odpowiednie dla kobiet oraz mężczyzn – zapraszamy do umawiania wizyt.

Wypełnianie zmarszczek preparatem BELOTERO

BELOTERO jest wypełniaczem zbliżonym składem do substancji, która znajduje się w naszej skórze odpowiedzialnym za jej napięcie oraz nawilżenie. Został opracowany, aby zapewnić jednolity, subtelny i naturalny wygląd, bez zmiany rysów twarzy. Dzięki właściwościom hydrofilowym przyczynia się do zapewnienia skórze gładkości, nawilżenia, oraz utrzymuje ją w odpowiedniej objętości. Wypełniacz stosowany jest podczas zabiegów na zmarszczki – ich usuwania i wypełniania – pozwala wygładzić bruzdy, a także inne partie wymagające korekcji – bruzdy nosowo wargowe, wargi oraz ich kontur. W kuracji obejmującej całą twarz, w tym samym czasie poddawane są zabiegowi wszystkie partie z oznakami starzenia. Pozwala to zapewnić optymalny oraz indywidualny plan kuracji. W tym celu stosowane są produkty z całej gamy – od delikatniejszych wersji działających wygładzająco, aż po produkty, które znakomicie sprawdzają się w głębszych warstwach skóry – nadając objętości, wyrównując ubytki skórne oraz modelując kontur twarzy.

BELOTERO SOFT – nowoczesne usuwanie zmarszczek

Dzięki swojej spoistości i zdolności wiązania wody, preparat jest optymalnym produktem do wypełniania drobnych zmarszczek, oraz silnego nawilżenia skóry. Poprzez zaawansowaną technologię, wypełniacze BELOTERO posiadają idealną spoistość, plastyczność i elastyczność, co pozwala im doskonale dopasować się do odpowiednich warstw skóry.

Wskazania:
– Kurze łapki
– Zmarszczki wokół ust
– Drobne zmarszczki gładzizny czoła

CENA: 1ml – 900ZŁ CZAS: 60 MIN.

2ml – 1550zł Czas trwania 75 min.

Wybierz preparat BELOTERO BALANCE

Spoistość BELOTERO BALANCE pozwala optymalnie dopasować się do skóry, nie powodując jej urazów ani zmian struktury. Wypełniacz usieciowany pomaga wygładzić i wypełnić zmarszczki, bruzdy oraz inne partie, które wymagają korekcji. Dzięki zaawansowanej technologii, wypełniacze BELOTERO posiadają idealną plastyczność i elastyczność, co pozwala im doskonale dopasować się do odpowiednich warstw skóry.

Wskazania:

– Bruzdy nosowo wargowe
– Poprawa konturu ust
– Umiarkowane zmarszczki wokół ust
– Lwia zmarszczka

Cena: 1ml – 900 pln Czas trwania: 60 min.

2ml – 1550zł Czas trwania 75 min

ALIAXIN – WYPEŁNIACZE – usuwanie uporczywych zmarszczek

W formule ALIAXIN zastosowano unikalne połączenie które składa się z usieciowanego i naturalnego wypełniacza o niskiej, średniej oraz wysokiej masie cząsteczkowej HA. Doskonalsze usieciowanie pozwala na dłuższy czas utrzymywania się naturalnych efektów zabiegu. Powstanie w macierzy nowych, silnych włókien kolagenowych oraz elastycznych, spowodowane jest dzięki połączonym masom cząsteczek tworzących efekt rusztowania. ALIAXIN jest wszechstronnym, jednorodnym i bezpiecznym żelem zapewniającym najwyższą zgodność biologiczną oraz naturalne i długotrwałe działanie wypełniające i niwelujące zmarszczki. Seria ALIAXIN posiada atesty medyczne i zaawansowane badania kliniczne potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz skuteczność. ALIAXIN jest wypełniaczem o farmakologicznej czystości. Nie powoduje obrzęków oraz stanów zapalnych. Posiada Europejski atest CE medical device III, Amerykański certyfikat FDA, ISO, cGMP.

ALIAXIN GLOBAL PERFORMANCE – długotrwały efekt wypełniania zmarszczek

Szczególną właściwością tego produktu jest jego silne działanie, co zapewnia długotrwały efekt liftingu dla każdego rodzaju zmarszczek. Ma odpowiednią lepkość i plastyczność, dlatego idealnie rozprowadza się w skórze. Jest połączeniem średniej i wysokiej masy cząsteczkowej usieciowanego wypełniacza. Idealnie sprawdza się w niwelacji miejscowych zmian oraz poprawie wolumetrycznej twarzy.

Wskazania
– zmarszczki gładzizny czoła
– zmarszczki i fałdy nosowo wargowe
– zmarszczki marionetki
– zwiększenie objętości wolumetrycznej
– poprawa kształtu i konturu podbródka
– podkreślenie policzków
– niwelacja głębokich zmarszczek

Cena: 1ml – 900zł czas trwania 60min.

2ml – 1550zł czas trwania 75 min.

ALIAXIN LIPS – zabiegi na zmarszczki wokół ust

Produkt jest typowo dedykowany do modelowania kształtu czerwieni wargowej oraz jej okolic. Nadaje efekt miękkich i pełnych ust oraz usuwa oznaki ich starzenia. Dodatkowo wzmacnia napięcie, przywraca utracona jędrność i objętość oraz nawilża. Doskonale opracowana formuła zapobiega powstawaniu „karpich ust” oraz ziarniniaków. Po podaniu ALIAXIN FL nie powstają obrzęki oraz stany zapalne.

Wskazania:
– wyznaczenie konturu czerwienie wargowej
– korygowanie zmarszczek okołoustnych
– unoszenie kącików ust
– podkreślenie łuku Kupidyna
– wypełnienie ust

Cena: 1ml – 900zł czas trwania: 60min

2ml – 1550zł czas trwania 75min.

ALIAXIN SHAPE & RESTORE – preparat do zabiegów na zmarszczki dający naturalny efekt

Aliaxin SR posiada optymalne stężenie, dlatego jest niemal taki sam jak wypełniacz który każdy z nas posiada w swoim organizmie. Dzięki swojej konsystencji, idealnie dopasowuje sie do tkanek co pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu. Jest to żel jednofazowy przez co zapewnia stabilność efektów, nie rozwarstwia sie w skórze i nie zbija się w grudki. Idealnie wpływa na odmłodzenie i wypełnienie skóry, a także doskonale poprawia jej nawodnienie. Aliaxin powstał w innowacyjnej technologii, dzięki której rysy twarzy są naturalnie odświeżone, nie zmieniając jej mimiki.

Wskazania:
– zwiększenie napięcia i elastyczności skóry
– głębokie nawilżenie
– poprawa konturu i symetrii twarzy
– korekcja bruzd na szyi
– wypełnienie zanikowe

Cena: 1ml – 900zł czas trwania: 60min.

2ml – 1550zł czas trwania: 75min.

ALIAXIN ESSENTIAL VOLUME – kompleksowe i zaawansowane usuwanie głębokich zmarszczek

Aliaxin EV to idealny wypełniacz, „implant podskórny „ który znakomicie poprawia proporcje twarzy. Odbudowuje duże ubytki , nadaje odpowiednią symetrię, modeluje okolicę jarzmową, kości policzkowe, linię żuchwy, oraz podbródek. Nie zmienia mimiki twarzy.

Wskazania:
– modelowanie kształtu twarzy
– wyrównywanie proporcji
– wypełnianie ubytków

Cena: 1ml 900zł Czas trwania: 60min.

2ml 1600zł Czas trwania 75min.

Usuwanie zmarszczek preparatem MESOESTETIC MESOFILLER GLOBAL

Wypełniacz usieciowany 20 mg/ml przeznaczony do niwelacji średnio głębokich zmarszczek, modelowania okolicy ust oraz ich nawilżenia. Doskonale sprawdza się w uwydatnieniu policzków, likwidacji linii marionetek oraz poprawia wygląd dłoni.
– zmarszczki średnio głębokie
– korekcja i nawilżenie ust
– policzki
– bruzdy nosowo-wargowe
– okolica wokół ust
– linie marionetek

– dłonie

Cena: 1ml 800zł czas trwania 60min.

2 ml 1400zł czas trwania 75min.

Zabieg na zmarszczki z wykorzystaniem MESOESTETIC MESOFILLER INTENSE

Wypełniacz usieciowany 25mg/ml stworzony z myślą o likwidacji głębokich zmarszczek, głównie bruzd nosowo – wargowych czy linii marionetek, jak również remodelingu twarzy w przypadku asymetrii czy ubytkach tkankowych. Dzięki wysokiej masie cząsteczkowej, jest odpowiednim produktem do wykonania korekcji nosa, podbródka, czy kości policzkowych.
– głębokie zmarszczki
– bioplastyka twarzy
– remodeling nosa
– kości policzkowe
– podwójny podbródek

– okolica żuchwy

Cena: 1 ml 800zł czas trwania 60 min

2 ml 1400zł czas trwania 75min

Scroll to Top