WYPEŁNIACZE

BELOTERO – WYPEŁNIACZE

Berlotero jest wypełniaczem na tej samej substancji która znajduje się w naszej skórę, i jest odpowiedzialna za napięcie i nawilżenie. Został opracowany aby zapewnić skórze jednolity, subtelny i naturalny wygląd, bez zmiany rysów twarzy. Dzięki właściwościom hydrofilowym, przyczynia się do zapewnienia skórze gładkości, nawilżenia, oraz utrzymuje ją w odpowiedniej objętości. Wypełniacz pomaga wygładzić i wypełnić zmarszczki, bruzdy i inne partie które wymagają korekcji – bruzdy nosowo wargowe, wargi oraz ich kontur. W kuracji obejmującej całą twarz, w tym samym czasie poddawane są zabiegowi wszystkie partie z oznakami starzenia. Pozwala to zapewnić optymalny oraz indywidualny plan kuracji. W tym celu stosowane są produkty z całej gamy, od delikatniejszych wersji działających wygładzająco, aż po produkty które znakomicie sprawdzają się w głębszych warstwach skóry, nadając objętości, wyrównujące ubytki skórne oraz modelujące kontur twarzy.

BELOTERO SOFT

Dzięki swojej spoistości i zdolności wiązania wody, jest optymalnym produktem do niwelacji drobnych zmarszczek, oraz silnego nawilżenia skóry. Poprzez zaawansowaną technologię, wypełniacze Belotero posiadają idealną spoistość, plastyczność i elastyczność, co pozwala im doskonale dopasować się do odpowiednich warstw skóry.

Wskazania:

– Kurze łapki
– Zmarszczki wokół ust

– Drobne zmarszczki gładzizny czoła

CENA: 1ml – 900ZŁ CZAS: 60 MIN.

2ml – 1550zł Czas trwania 75 min.

BELOTERO BALANCE

Spoistość Belotero BALANCE pozwala optymalnie dopasować się do skóry, nie powodując jej urazów ani zmian struktury. Wypełniacz usieciowany pozwala wygładzić i wypełnić zmarszczki, bruzdy oraz inne partie które wymagają korekcji. Dzięki zaawansowanej technologii, wypełniacze Belotero posiadają idealną plastyczność i elastyczność, co pozwala im doskonale dopasować się do odpowiednich warstw skóry.

Wskazania:

– Bruzdy nosowo wargowe
– Poprawa konturu ust
– Umiarkowane zmarszczki wokół ust

– Lwia zmarszczka

Cena: 1ml – 900 pln Czas trwania: 60 min.

2ml – 1550zł Czas trwania 75 min

ALIAXIN – WYPEŁNIACZE

W formule ALIAXIN zastosowano unikalne połączenie które składa się z usieciowanego i naturalnego wypełniacza o niskiej, średniej oraz wysokiej masie cząsteczkowej HA. Doskonalsze usieciowanie pozwala na dłuższy czas utrzymywania się naturalnych efektów zabiegu. Powstanie w macierzy nowych, silnych włókien kolagenowych oraz elastycznych, spowodowane jest dzięki połączonym masom cząsteczek tworzących efekt rusztowania. ALIAXIN jest wszechstronnym, jednorodnym i bezpiecznym żelem zapewniającym najwyższą zgodność biologiczną oraz naturalne i długotrwałe działanie wypełniające i niwelujące zmarszczki. Seria ALIAXIN posiada atesty medyczne i zaawansowane badania kliniczne potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz skuteczność. ALIAXIN jest wypełniaczem o farmakologicznej czystości. Nie powoduje obrzęków oraz stanów zapalnych. Posiada Europejski atest CE medical device III, Amerykański certyfikat FDA, ISO, cGMP.

ALIAXIN GLOBAL PERFORMANCE

Szczególną właściwością tego produktu jest jego silne działanie, co zapewnia długotrwały efekt liftingu dla każdego rodzaju zmarszczek. Ma odpowiednią lepkość i plastyczność, dlatego idealnie rozprowadza się w skórze. Jest połączeniem średniej i wysokiej masy cząsteczkowej usieciowanego wypełniacza. Idealnie sprawdza się w niwelacji miejscowych zmian oraz poprawie wolumetrycznej twarzy.

Wskazania

– zmarszczki gładzizny czoła
– zmarszczki i fałdy nosowo wargowe
– zmarszczki marionetki
– zwiększenie objętości wolumetrycznej
– poprawa kształtu i konturu podbródka
– podkreślenie policzków

– niwelacja głębokich zmarszczek

Cena: 1ml – 900zł czas trwania 60min.

2ml – 1550zł czas trwania 75 min.

ALIAXIN LIPS

Produkt jest typowo dedykowany do modelowania kształtu czerwieni wargowej oraz jej okolic. Nadaje efekt miękkich i pełnych ust oraz usuwa oznaki ich starzenia. Dodatkowo wzmacnia napięcie, przywraca utracona jędrność i objętość oraz nawilża. Doskonale opracowana formuła zapobiega powstawaniu „karpich ust” oraz ziarniniaków. Po podaniu ALIAXIN FL nie powstają obrzęki oraz stany zapalne.

Wskazania:

– wyznaczenie konturu czerwienie wargowej
– korygowanie zmarszczek okołoustnych
– unoszenie kącików ust
– podkreślenie łuku Kupidyna

– wypełnienie ust

Cena: 1ml – 900zł czas trwania: 60min

2ml – 1550zł czas trwania 75min.

ALIAXIN SHAPE & RESTORE

Aliaxin SR posiada optymalne stężenie, dlatego jest niemal taki sam jak wypełniacz który każdy z nas posiada w swoim organizmie. Dzięki swojej konsystencji, idealnie dopasowuje sie do tkanek co pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu. Jest to żel jednofazowy przez co zapewnia stabilność efektów, nie rozwarstwia sie w skórze i nie zbija się w grudki. Idealnie wpływa na odmłodzenie i wypełnienie skóry, a także doskonale poprawia jej nawodnienie. Aliaxin powstał w innowacyjnej technologii, dzięki której rysy twarzy są naturalnie odświeżone, nie zmieniając jej mimiki.

Wskazania:

– zwiększenie napięcia i elastyczności skóry
– głębokie nawilżenie
– poprawa konturu i symetrii twarzy
– korekcja bruzd na szyi

– wypełnienie zanikowe

Cena: 1ml – 900zł czas trwania: 60min.

2ml – 1550zł czas trwania: 75min.

ALIAXIN ESSENTIAL VOLUME

Aliaxin EV to idealny wypełniacz, „implant podskórny „ który znakomicie poprawia proporcje twarzy. Odbudowuje duże ubytki , nadaje odpowiednią symetrię, modeluje okolicę jarzmową, kości policzkowe, linię żuchwy, oraz podbródek. Nie zmienia mimiki twarzy.

Wskazania:

– modelowanie kształtu twarzy
– wyrównywanie proporcji

– wypełnianie ubytków

Cena: 1ml 900zł Czas trwania: 60min.

2ml 1600zł Czas trwania 75min.

MESOESTETIC MESOFILLER GLOBAL

Wypełniacz usieciowany 20 mg/ml przeznaczony do niwelacji średnio głębokich zmarszczek, modelowania okolicy ust oraz ich nawilżenia. Doskonale sprawdza się w uwydatnieniu policzków, likwidacji linii marionetek oraz poprawia wygląd dłoni.

– zmarszczki średnio głębokie
– korekcja i nawilżenie ust
– policzki
– bruzdy nosowo-wargowe
– okolica wokół ust
– linie marionetek

– dłonie

Cena: 1ml 800zł czas trwania 60min.

2 ml 1400zł czas trwania 75min.

MESOESTETIC MESOFILLER INTENSE

Wypełniacz usieciowany 25mg/ml stworzony z myślą o likwidacji głębokich zmarszczek, głównie bruzd nosowo – wargowych czy linii marionetek, jak również remodelingu twarzy w przypadku asymetrii czy ubytkach tkankowych. Dzięki wysokiej masie cząsteczkowej, jest odpowiednim produktem do wykonania korekcji nosa, podbródka, czy kości policzkowych.

– głębokie zmarszczki
– bioplastyka twarzy
– remodeling nosa
– kości policzkowe
– podwójny podbródek

– okolica żuchwy

Cena: 1 ml 800zł czas trwania 60 min

2 ml 1400zł czas trwania 75min