HENNA I REGULACJA BRWI

Henna brwi w Krakowie

Odpowiednia oprawa oczu decyduje o wyglądzie całej twarzy. Zaznaczone brwi mogą dodać lub odjąć lat, podkreślić kolor tęczówek, złagodzić lub wyostrzyć rysy. Wszystkich Klientów chcących skorzystać z zabiegu henny zapraszamy do wizyty w naszym salonie kosmetycznym. Gwarantujemy wysoką jakość usług, bezpieczne preparaty i profesjonalne wykonanie usługi w miłej atmosferze. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu.

Dla kogo odpowiednia jest henna brwi?

Zabieg nakładania barwnika na łuki brwiowe idealnie sprawdzi się u osób mających bardzo jasne albo zbyt rzadkie naturalne brwi. Co więcej – jest on odwracalny – efekty utrzymują się około 3 tygodni. Proces jest stosunkowo bezpieczny – o ile osoba mu poddawana nie jest uczulona na hennę. Naturalny pigment pochodzi z liści oraz pędów rośliny hina, występującej w Australii, Azji oraz Afryce. Kosmetyczna henna dobierana jest do naturalnego odcienia włosków, więc często wzbogaca się ją dodatkowymi pigmentami.

Nie tylko henna – Klientów z Krakowa zapraszamy także na regulację brwi

Piękny kolor brwi to nie wszystko. Znaczenie ma także ich odpowiedni kształt. Klientom z Krakowa polecamy zabieg regulacji – sam lub połączony z wykonaniem henny brwi. Nasi pracownicy dobiorą i zaproponują Państwu kształt brwi dopasowany do owalu twarzy, jak najbardziej zbliżony do naturalnego – pozwalający podkreślić naturalne rysy i indywidualny charakter. W przypadku wątpliwości – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Brwi są elementem twarzy który w znacznej mierze decyduje o jej odpowiednich rysach. Duże znaczenie ma to, aby nadać im odpowiedni kształt, który podkreśli oczy. W celu uzyskania trwalszego efektu, korzystnym rozwiązaniem jest wykonanie henny brwi oraz rzęs, która zapewni odpowiednią barwę włoskom, i utrzyma się ok. 2-3 tygodnie.

Czas trwania: 10-20 min

Cena:

– Regulacja brwi- 30zł
– Henna brwi- 30zł
– Henna rzęs- 30zł
– Henna + regulacja brwi 45zł
– Komplet: regulacja brwi+ henna rzęs i brwi- 55zł

Scroll to Top