MEZOTERAPIA IGŁOWA

MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY – PROBLEM Z WYPADANIEM WŁOSÓW

BIOTYNA

Biotyna znana również jako witamina B8 lub witamina H, ma bardzo ważne znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu komórek, i zwiększa biodostępność innych substancji aktywnych dostarczanych w głąb skóry. Ma bardzo duży wpływ na spowolnienie procesu starzenia się skóry, przywraca jen naturalny blask, utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy oraz zapobiega wypadaniu włosów.

Częstotliwość zabiegów zależna jest od wieku oraz indywidualnych predyspozycji skóry. Standardowo zaleca się 3 sesje zabiegowe w odstępie tygodnia, a następnie 4-6 sesji co 2 tygodnie.

Wskazania:

– Alopecja
– Łojotokowe zapalenie skóry
– Starzenie się skóry

Czas trwania: 30-40 minut Cena: 180zł

HAIR CARE – mezoterapia Głowy

Dzięki zawartości naturalnych składników, przywrócona zostaje naturalna równowaga biologiczna włosów, cebulki zostają wzmocnione, wyregulowaniu ulega praca gruczołów łojowych, sam włos ulega wyraźnej poprawie. Poprzez obecność w koktajlu argininy, glutaminy, glicyny i ornityny wzmocniony jest korzeń włosa, co przyczynia się do szybkiego wzrostu. Włókna kapilarne są chronione przez cysteine i cynk, co dodatkowo nadaje im zdrowy wygląd i blask. Zawarte w HairCare witaminy z grupy B poprawiają strukturę włosa i wspomagają jego wzrost oraz zapobiegają nawrotom łupieżu. Rekomendowany w przypadku wypadania włosów spowodowanego m.in. łojotokiem, stresem, czy zmianami pór roku.

Rezultaty:

– stymulacja wzrostu i spowolnienie wypadania włosów
– poprawienie struktury włosa
– regulacja wydzielania gruczołów łojowych
– zapobieganie nawrotom łupieżu
– włosy pełne blasku, wzmocnione i odżywione

Czas trwania: 30 min Cena: 250zł

MEZOTERAPIA ANTYCELLULITOWA

CELLUCARE

Zbilansowany koktajl zawierający kofeinę i mikroelementy, przyczynia się do likwidacji nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu. Redukuje podskórne złogi tłuszczu, skórkę pomarańczową, modeluje sylwetkę oraz w widoczny sposób wygładza skórę. Poprzez zawartość wypełniacza hydrolizującego błony komórkowe, następuje uwolnienie komórek tłuszczowych i rozbicie złogów cellulitu. Dodatkowo nawilża i sprawia że skóra jest gładka i miękka. CytoCare zawiera składniki spalające, które stymulują redukcję tłuszczów. Natomiast kofeina pobudza mikrokrążenie, co rozkłada kwasy tłuszczowe.

Wskazania:

– Brzuch, uda, pośladki, kolana
– intensywne działanie lipolityczne
– poprawa sylwetki
– intensywne wygładzenie cellulitu
– spalanie tkanki tłuszczowej
– nawilżenie

Czas trwania: 30-40 min. Cena 250zł

NOSTRZYK

To roztwór o działaniu antycellulitowym, poprawia mikrokrążenie oraz redukuje retencję płynów w organizmie. Zawarty w nim wyciąg z nostrzyka, poprawia i przywraca prawidłowe krążenie limfatyczne i żylne, wspomaga odpływ limfy. W wyniku zmniejszenia przepuszczalności naczyń włosowatych, zmniejsza obrzęki oraz uczucie ciężkości. Dodatkowo Trokserutyna, działa antyoksydacyjnie oraz stymuluje syntezę kolageny w ścianach naczyń. Poprzez zawartość wypełniacza, silnie nawilża tkanki z objawami cellulitu.

Ilość wykonywanych zabiegów jest uzależniona od stopnia zaawansowania cellulitu. Standardowo zaleca się wykonywanie ok 8-10 zabiegów co 14 dni.

Aby zapewnić długotrwały efekt, zaleca się wykonanie zabiegów podtrzymujących co 6-8 miesięcy.

Czas trwania 60 min. Cena: 180zł

MEZOTERAPIA REDUKUJĄCA ROZSTĘPY, BLIZNY ORAZ ZWIOTCZENIA

KRZEM ORGANICZNY

To koktajl krzemu organicznego i wypełniacza który ma mocne działanie regenerujące, stanowi budulec tkanki łącznej, zwiększa stymulację włókien kolagenowych, elastycznych i proteoglikanów. Doskonale nawilża skórę , zwiększa jej elastyczność oraz zmniejsza występowanie oznak starzenia poprzez zawartość wypełniacza.

Ilość wykonywanych zabiegów uzależniona jest od kondycji i potrzeb skóry, rekomenduje się 5-7 zabiegów z częstotliwością 1 zabieg na 2 tygodnie.

Aby zapewnić długotrwały efekt, zaleca się wykonywanie zabiegów podtrzymujących co 6-8 miesięcy.

Wskazania:

– spowolnienie procesu starzenia
– utrata jędrności i elastyczności
– rozstępy
– blizny

Czas trwania: 30 min. Cena: 180zł

OLIGOELEMENTY

To koktajl który pomaga w głębokiej rewitalizacji skóry, zawiera dziewięć oligoelementów: cynk, magnez, molibden, nikiel, kobalt, selen, miedź, magnez oraz wanad w połączeniu z wypełniaczem. Pierwiastki śladowe są niezbędne do właściwej aktywacji różnych enzymów, regulacji metabolizmu, oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania komórek. Stanowią niezbędny element macierzy pozakomórkowej, mają właściwości przeciwutleniające, i fundamentalne znaczenie w procesie spowalniania starzenia sie skóry. Dzięki obecności w preparacie wypełniacza, skórze dostarczane są niezbędne elementy potrzebne do aktywacji procesów metabolicznych, pobudzany jest wzrost i funkcje biologiczne komórek, oraz poprawia struktury skóry.

Wskazania:

– Skóra z oznakami fotostarzenia
– redukcja zwiotczeń na ciele i twarzy
– spłycenie zmarszczek
– poprawa jakości skóry na twarzy, szyi, grzbiecie dłoni, ramionach, plecach, klatce piersiowej, brzuchu, udach

Częstotliwość wykonywanych zabiegów jest zależna od wieku, indywidualnych predyspozycji i kondycji skóry. Zaleca się wykonywanie 5-8 zabiegów w serii z częstotliwością jeden zabieg co 7-14 dni. Dla podtrzymania uzyskanych efektów, zabieg należy powtarzać co 6-8 miesięcy.

Czas trwania: 30-40 min. Cena: 180zł

STRETCH CARE

To doskonałe połączenie wypełniacza z witamina B5 oraz kompleksem antyoksydantów DMAE. Skóra staje się bardzo dobrze napięta i uzyskuje natychmiastowy efekt liftingu poprzez obkurczenie poluzowanych włókien kolagenowych. Podkreślone zostają rysy twarzy, owal wyrzeźbiony, skóra jest wyraźnie wzmocniona i wygładzona. Plamy pigmentacyjne ulegają rozjaśnieniu co sprawia że są mniej widoczne. StretchCare doskonale radzi sobie z zwiotczeniami, rozstępami, napina, odżywia i nawilża skórę. Obecność pierwiastków śladowych i witaminy B5 przyczynia się do wzmocnienia naturalnych mechanizmów obronnych skóry przeciw wolnym rodnikom, co powoduje jej młodszy i świeży wygląd.

Rezultaty:

– napięcie, wzmocnienie i uelastycznienie skóry
– spłycenie rozstępów
– poprawa owalu twarzy
– wygładzenie, nawilżenie, odżywienie
– przebarwienia zostają rozjaśnione
– znaczne zmniejszenie oznak starzenia skóry

Częstotliwość jest zależna od indywidualnych predyspozycji skóry oraz wieku. Zaleca sie wykonanie 4-5 zabiegów w odstępach 1 zabieg na miesiąc.

Czas trwania 60 min Cena: 450zł

Scroll to Top