NOWOŚCI I PROMOCJE

RFrax Lift Mikroigłowy

Zabieg ten stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które nie mają czasu na wykonywanie każdego dnia klasycznego makijażu, jednak nie chcą rezygnować z atrakcyjnego wyglądu. Makijaż permanentny brwi, który wykonujemy w naszym salonie medycyny estetycznej w Krakowie, pozwala na podkreślenie naturalnej urody oraz nadanie spojrzeniu wyrazu. Permanentne kreski na powiekach to z kolei odpowiedź na potrzeby Klientek, dla których praca z eyelinerem to duże wyzwanie, a wykonanie perfekcyjnych kresek wymaga wielu prób. Wykonujemy również permanentny makijaż ust, dzięki któremu można poprawić kontur ust, a także sprawić, że będą wydawać się pełniejsze.

LIPOLASER DUO

Wykonanie permanentnego makijażu pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na codzienny makijaż, a przy tym daje gwarancję perfekcyjnego wyglądu każdego dnia. Zapewniamy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy do kontaktu!

PROMOCJA

Lipolaser DUO na dowolna partie ciała 150zł zamiast 200zł przy jednorazowym zabiegu, seria 10 zabiegów 120zł zamiast 150zł

Frakcyjny RFraxLift mikroigłowy

Cała twarz ( policzki, oczy, czoło, żuchwa ) – 900zł zamiast 1100zł

Cała twarz + szyja – 1100zł zamiast 1600zł

Cała twarz + szyja + dekolt – 1500zł zamiast 2100zł

Scroll to Top