PRZEKŁUWANIE USZU

W Centrum Kosmetyki Leczniczej i Medycyny Estetycznej Odrodzenie w Krakowie, wykonujemy bezbolesne przekłuwanie obu uszu równocześnie. Kolczyki wykonane są z plastiku medycznego, jedynego materiału na świecie, który jest stosowany do przekłucia uszu i nie zawiera niklu. Rekomendujemy kolczyki BLOMDAHL jako produkt całkowicie bezpieczny dla dzieci i dorosłych, nie powodujący alergii.

Przekłuwanie uszu u dzieci różni się tym, że jednocześnie przekłuwamy oba płatki uszu. Pozwala nam to ograniczyć stres dziecka, zwiększyć jego komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Jak dbać o uszy po zabiegu przekłuwania?

Naturalną reakcją organizmu na naruszenie struktury skóry jest jej odbudowa. Oznacza to, że niepoprawna pielęgnacja po przekłuwaniu uszu może doprowadzić do zrośnięcia dziurki wykonanej specjalistycznym aparatem. Aby temu zapobiec, zalecamy stosowanie kolczyków o sztyftach grubszych niż w tych, które później można nosić na co dzień. Rekomendujemy, aby przez okres około sześciu tygodni po przekłuciu nie zdejmować kolczyków marki Blomdahl – grubszy sztyft pozwala z łatwością zapobiec kurczeniu się dziurki w uchu. Dzięki temu mamy pewnego rodzaju dodatkowy margines bezpieczeństwa, pozwalający później bez problemu założyć zwykły kolczyk bez obawy przed podrażnieniem czy infekcją. Po sześciotygodniowym procesie gojenia można swobodnie wymienić gruby sztyft na zwykły, a prawidłowo zagojone ścianki dziurki ponownie się już nie zrastają. Zapraszamy na zabieg przekłuwania uszu w naszym salonie w Krakowie!

Szybkie i bezbolesne przekłuwanie uszu – oferta dla Klientów z Krakowa i okolic

Wiemy, że ingerencja w strukturę skóry może być niekomfortowa, a nawet bolesna. Właśnie dlatego w naszym salonie w Krakowie dokładamy wszelkich starań, aby zabieg przekłuwania uszu trwał jak najkrócej i był jak najmniej nieprzyjemny. Wykorzystujemy bezpieczne, bezniklowe kolczyki – pozbawione surowca często odpowiedzialnego za reakcje alergiczne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty!

Profesjonalne przekłuwanie uszu u dzieci i dorosłych

Aby zapewnić jak największy komfort naszym najmłodszym Klientom, przeprowadzamy zabieg przekłuwania obu uszu jednocześnie. Dbamy o to, aby każda osoba odwiedzająca Salon Odrodzenie w Krakowie czuła się tutaj dobrze oraz bezpiecznie. Dlatego właśnie polecamy stosowanie kolczyków marki BLOMDAHL – wykonanych z nieszkodliwego, hipoalergicznego materiału, który nie podrażnia skóry po zabiegu przekłucia. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu oraz umówienia wizyty w salonie.

Każdy kolczyk jest sterylnie zapakowany i zawsze rozpakowywany w obecności rodziców.

Cena: 130-150 zł Czas trwania: 20 min.

Scroll to Top