OCZYSZCZANIE MANUALNE TWARZY

Oczyszczanie twarzy – zabiegi wykonywane w Salonie Odrodzenie w Krakowie

Na pojawianie się różnego rodzaju zaskórników, grudek, zapchanych porów, zrogowaciałego naskórka oraz innych niedoskonałości skóry wpływ ma mnóstwo czynników. Od naturalnych tendencji, przez nieprawidłową pielęgnację, dietę czy stres, aż po choroby dermatologiczne. Oferujemy profesjonalny zabieg oczyszczania twarzy, precyzyjnie dopasowany do potrzeb skóry – zarówno tej tłustej, mieszanej, jak i naczynkowej. Zachęcamy do skorzystania z usług Salonu Odrodzenie w Krakowie.

Indywidualnie dobrane metody oczyszczania twarzy

Klientom oraz Klientkom naszego salonu w Krakowie oferujemy zestawy zabiegów idealnie dobranych do rodzaju skóry. Cera mieszana, wrażliwa, sucha czy naczynkowa ma inne potrzeby, dlatego oprócz manualnego oczyszczania twarzy przeprowadzamy również peelingi chemiczne, infuzję tlenową, a także kilka innych zabiegów. Dzięki kompleksowemu działaniu skóra jest nie tylko dogłębnie oczyszczona, ale także wyraźnie odświeżona i wygładzona. Zapraszamy do umówienia wizyty w Centrum Kosmetyki Leczniczej i Medycyny Estetycznej Odrodzenie.

Oczyszczanie twarzy polega na manualnym usunięciu zaskórników, grudek, prosaków, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru zalegającego w nich łoju, oraz złuszczeniu rogowego naskórka. Zabieg jest polecany nie tylko dla skór tłustych, trądzikowych i mieszanych, ale również dla suchych, wrażliwych, normalnych i naczynkowych. W salonie Odrodzenie w Krakowie do każdego rodzaju skóry i jej problemu, indywidualnie są dobierane metody oczyszczania, peelingi, maski oraz kremy.

Wskazania:

– skóra tłusta i mieszana
– zaskórniki, stany zapalne, grudki, prosaki
– trądzik
– nadmierny łojotok

Czas trwania ok. 90min.

Cena:

– Oczyszczanie podstawowe: 200zł
– Oczyszczanie + Mikrodermabrazja: 250zł
– Oczyszczanie + Infuzja tlenowa: 250zł
– Oczyszczanie + peeling chemiczny: 270zł
– Oczyszczanie + Biostymulujaca Lampa LED: 250zł
– Oczyszczanie + zabieg Bioline PURA+: 270zł
– Oczyszczanie + Dermaquest Terapeutyczny zabieg Dyniowy: 280zł

Scroll to Top