O nas

W Centrum Kosmetyki Leczniczej i Medycyny Estetycznej Odrodzenie wszystkie zabiegi dobieramy indywidualnie, dostosowując je do potrzeb skóry oraz oczekiwań klientów. Aby zapewnić najwyższy poziom wykonywanych zabiegów i bezpieczeństwo, wybieramy urządzenia najnowszych generacji oraz certyfikowane produkty cenionych firm, spełniające wymogi UE. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności na specjalistycznych i renomowanych szkoleniach oraz kongresach międzynarodowych.

W ofercie salonu Odrodzenie w Krakowie można znaleźć zabiegi medycyny estetycznej które pomogą zachować młodość i cofnąć efekty upływającego czasu m.in. mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, wypełnianie czy frakcyjny RFrax mikroigłowy. Dbamy o zdrowy i piękny wygląd naszych klientów, dlatego do pielęgnacji twarzy stosujemy specjalistyczne programy terapeutyczne zapewniające mocne odżywienie skóry, działające przeciwstarzeniowo oraz pozwalające zwalczyć silne stadium trądziku.

Zapewniamy szeroką gamę zabiegów oraz specjalistycznych urządzeń do modelowania sylwetki, zwalczania cellulitu, poprawy kondycji brzucha po ciąży, takich jak karboksyterapia, lipolaser, fala akustyczna czy fala radiowa RFrax Lift.

  Zaufaj naszemu doświadczeniu

Małgorzata Gajewska – Gelner ( Didiuk )

MAŁGORZATA GAJEWSKA GELNER (DIDIUK)

Właścicielka i założycielka Centrum Kosmetyki Leczniczej i Medycyny Estetycznej Odrodzenie. Zapoczątkowała makijaż permanentny w Krakowie, obecnie posiada ponad 20 letnie doświadczenie w jego wykonywaniu. Laureatka Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym. Absolwentka studiów magisterskich Promocji zdrowia na WAM wydział Lekarski oraz Kosmetologii na wydziale Farmacji na Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyła 2 letnie studium Barbary Jaroszewskiej w Warszawie. Wykładowca kosmetologii i estetyki oraz instruktor zajęć praktycznych w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej, Policealnym Studium Kosmetycznym oraz Małopolskiej Wyższej szkole im. Dietla w Krakowie. Były egzaminator państwowy z zakresu kosmetyki, członek komisji sędziowskich międzynarodowych konkursów makijażu. Były sekretarz Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego, oraz Wiceprzewodnicząca Oddziału Mazowieckiego Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego. Autorka wielu artykułów i felietonów na temat kosmetyki i pielęgnacji urody w czasopiśmie „Kosmetyka i Kosmetologia”. Udział w licznych kursach, kongresach i seminariach międzynarodowych z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i kosmetyki. Ukończyła brytyjski kurs pobierania krwi i posiada certyfikat zawodowy „Phlebotomy”. Uczestniczka licznych kursów z zastosowaniem wypełniacza, osocza bogatopłytkowego oraz różnych technik wykonywania mezoterapii. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w modelowaniu twarzy, korekcji zmarszczek, zapobieganiu procesowi starzenia, oraz rewitalizacji skóry. Wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne anty-aging oraz pomaga w zwalczeniu najsilniejszych postaci trądziku. Doradca Genokosmetyczny w spersonalizowanej pielęgnacji na podstawie badania DNA.

Mgr EDYTA STRZEBOŃSKA

Absolwentka kierunku Nowoczesna Kosmetologia w Medycynie Estetycznej na wydziale Kosmetologii w Krakowie, oraz kierunku Poradnictwo i Mediacja na wydziale Nauk Społecznych w Krakowie. Ukończyła 2 letnie dyplomowane studium kosmetyczne również w Krakowie. Absolwentka licznych kursów w Międzynarodowej szkole Estetyki i Masażu MANUALISTIC dr-a Sergeya Shchurevicha. Ukończyła brytyjski kurs pobierania krwi, oraz posiada certyfikat zawodowy “Phlebotomy”. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz międzynarodowych kongresach kosmetologicznych, SPA oraz masażu. Zabiegi przeprowadza z wcześniejszą konsultacją, oraz objaśnieniem ich działania i efektów.  Dobiera zabiegi indywidualnie, odpowiednio do danego problemu i oczekiwań. Łącząc wiedzę i doświadczenie, patrzy na każdą osobę kompleksowo, zwracając uwagę na cały organizm. Specjalistka w modelowaniu sylwetki m.in. likwidacji cellulitu, rozstępów, zwiotczeń, poprawie kondycji brzucha po ciąży, oraz zabiegach przeciwstarzeniowych i terapii przeciwtrądzikowej. Wykonuje przekłuwanie uszu u dzieci i dorosłych metodą BLOMDAHL – dwoje uszu równocześnie, aby zabieg był jak najbardziej komfortowy dla majmłodszych. Stosując odpowiednie techniki masażu, przeniesie ciało i umysł do świata relaksu i odprężenia.

Partnerzy

Certyfikaty

Makijaż permanentny