O NAS

W Centrum Kosmetyki Leczniczej i Medycyny Estetycznej Odrodzenie wszystkie zabiegi dobieramy indywidualnie, dostosowując je do potrzeb skóry oraz oczekiwań klientów. Aby zapewnić najwyższy poziom wykonywanych zabiegów i bezpieczeństwo, wybieramy urządzenia najnowszych generacji oraz certyfikowane produkty cenionych firm, spełniające wymogi UE. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności na specjalistycznych i renomowanych szkoleniach oraz kongresach międzynarodowych.

W ofercie salonu Odrodzenie w Krakowie można znaleźć zabiegi medycyny estetycznej które pomogą zachować młodość i cofnąć efekty upływającego czasu m.in. mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, wypełnianie czy frakcyjny RFrax mikroigłowy. Dbamy o zdrowy i piękny wygląd naszych klientów, dlatego do pielęgnacji twarzy stosujemy specjalistyczne programy terapeutyczne zapewniające mocne odżywienie skóry, działające przeciwstarzeniowo oraz pozwalające zwalczyć silne stadium trądziku.

Zapewniamy szeroką gamę zabiegów oraz specjalistycznych urządzeń do modelowania sylwetki, zwalczania cellulitu, poprawy kondycji brzucha po ciąży, takich jak karboksyterapia, lipolaser, fala akustyczna czy fala radiowa RFrax Lift.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Małgorzata Gajewska – Gelner ( Didiuk )

MAŁGORZATA GAJEWSKA GELNER (DIDIUK)

Właścicielka i założycielka Centrum Kosmetyki Leczniczej i Medycyny Estetycznej Odrodzenie. Zapoczątkowała makijaż permanentny w Krakowie, obecnie posiada ponad 20 letnie doświadczenie w jego wykonywaniu. Laureatka Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym. Absolwentka studiów magisterskich Promocji zdrowia na WAM wydział Lekarski oraz Kosmetologii na wydziale Farmacji na Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyła 2 letnie studium Barbary Jaroszewskiej w Warszawie. Wykładowca kosmetologii i estetyki oraz instruktor zajęć praktycznych w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej, Policealnym Studium Kosmetycznym oraz Małopolskiej Wyższej szkole im. Dietla w Krakowie. Były egzaminator państwowy z zakresu kosmetyki, członek komisji sędziowskich międzynarodowych konkursów makijażu. Były sekretarz Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego, oraz Wiceprzewodnicząca Oddziału Mazowieckiego Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego. Autorka wielu artykułów i felietonów na temat kosmetyki i pielęgnacji urody w czasopiśmie „Kosmetyka i Kosmetologia”. Udział w licznych kursach, kongresach i seminariach międzynarodowych z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i kosmetyki. Ukończyła brytyjski kurs pobierania krwi i posiada certyfikat zawodowy „Phlebotomy”. Uczestniczka licznych kursów z zastosowaniem wypełniacza, osocza bogatopłytkowego oraz różnych technik wykonywania mezoterapii. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w modelowaniu twarzy, korekcji zmarszczek, zapobieganiu procesowi starzenia, oraz rewitalizacji skóry. Wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne anty-aging oraz pomaga w zwalczeniu najsilniejszych postaci trądziku. Doradca Genokosmetyczny w spersonalizowanej pielęgnacji na podstawie badania DNA.

PARTNERZY

Pigmentacja medyczna skóry głowy wykonywana jest u kobiet i mężczyzn, u których pojawił się problem z przerzedzeniem włosów, całkowitą ich utratą, lub w sytuacji gdy na skórze głowy występują blizny po wypadkach, operacjach czy poparzeniach. Zabieg mogą wykonać również osoby u których utrata włosów jest związana z przebytą chemioterapią, problemami chormonalnymi, czy zmagającymi się z łysieniem plackowatym.

CERTYFIKATY

Kosmetologia i medycyna estetyczna

Makijaż permanentny

Zabiegi firmowe

Masaż

Scroll to Top