REWITALIZACJA SKÓRY

STYMULATORY TKANKOWE NUCLEOFILL

Lifting na poziomie komórkowym. Nucleofillto preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

-liftingu

-antyoksydacji

-nawilżenia

To niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, któredaje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzonametoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatania” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiażą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Co to oznacza? Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu. Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz –wyraźny ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Dla kogo? Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry!

Z czego jest produkt? Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu

Seria: 4 zabiegi, Częstotliwość: 2-4 tygodni

Cena: seria – 800zł za zabieg, pojedynczy zabieg – 1000zł

STYMULATOR TKANKOWY PROFHILO

Molekuła młodości PROFHILO ® czyli efekt miliona sprężynek który przywraca utracony kontur twarzy. Innowacja roku 2015/2016 – nagrodzona złotą statuetką za najlepszy zabieg wzmacniający skórę.

Profhilo został stworzony do przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkowały jej zwiotczeniem i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej/podpoliczkowej/linii żuchwy „chomiczków”. Jest na bazie głównego komponenta skóry. Profhilo® wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności. Profhilo ® zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry.

Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu. Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i modelujący.

Bioremodeling PROFHILO ® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. Posiada właściwości przeciwzapalne, biorewitalizujące, regeneracyjne i biostymulujące. Przywraca utracone rusztowanie skórne, łączące się ze specyficznymi receptorami CD44, RHAMM, ICAM-1 które odgrywają wiodącą rolę w odmładzaniu skóry. Po zastosowaniu Profhilo, rozpoczyna się przebudowa wiotkiej skóry z natychmiastowym efektem sprężystości. PROFHILO ® odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur i jędrność twarzy.

WSKAZANIA:

– Neutralizacja wiotkości skóry na twarzy i ciele
– Biorewitalizacja, odmłodzenie
– Przywrócenie rysów twarzy
– Likwidacja opadającej okolicy policzkowej, linii żuchwy

W celu uzyskania odpowiednich efektów, rekomendowane wykonanie 2 zabiegów w odstępie 30 dni.

Czas trwania: 60 min Cena : 1000zł

Scroll to Top