BRWI PERMANENTNE - KRESKI NA POWIEKACH - USTA

Makijaż permanentny to alternatywa dla klasycznego makijażu. Zapewnia podkreślenie urody, przez co zyskujemy komfort i większą pewność siebie na co dzień. Dzięki niemu można nadać odpowiedni kształt brwiom, podkreślić oczy, oraz uwydatnić usta. Jest doskonałym rozwiązaniem, aby skorygować asymetrię, uzupełnić ubytki, uzyskując przy tym bardzo naturalny efekt. Przed wykonaniem zabiegu, odbywa się dokładny wywiad, który pozwala wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu, oraz ustalić odpowiedni kształt, kolor i metodę wykonania. Rysując kilka różnych wersji kształtów, doradzamy jak najlepsze rozwiązanie, jednak zawsze ostatnie zdanie należy do osoby poddającej się zabiegowi. W trakcie zabiegu każda osoba ma możliwość stałej kontroli powstawania kolejnych etapów. W naszym salonie w Krakowie zapewniamy szeroką gamę barwników: wszelkie odcienie brązu, szarości, beże, czerń. Do ust odcienie czerwieni, różu, koralu, bordo, od delikatnych po ciemne mocno nasycone.

Dlaczego warto wykonać makijaż permanentny brwi, powiek bądź ust?

Zabieg ten stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które nie mają czasu na wykonywanie każdego dnia klasycznego makijażu, jednak nie chcą rezygnować z atrakcyjnego wyglądu. Makijaż permanentny brwi, który wykonujemy w naszym salonie medycyny estetycznej w Krakowie, pozwala na podkreślenie naturalnej urody oraz nadanie spojrzeniu wyrazu. Permanentne kreski na powiekach to z kolei odpowiedź na potrzeby Klientek, dla których praca z eyelinerem to duże wyzwanie, a wykonanie perfekcyjnych kresek wymaga wielu prób. Wykonujemy również permanentny makijaż ust, dzięki któremu można poprawić kontur ust, a także sprawić, że będą wydawać się pełniejsze.

Permanentne brwi, usta i kreski – Salon Odrodzenie w Krakowie

Wykonanie permanentnego makijażu pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na codzienny makijaż, a przy tym daje gwarancję perfekcyjnego wyglądu każdego dnia. Zapewniamy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy do kontaktu!

BRWI PERMANENTNE

Makijaż permanentny pozwala nadać prawidłowy kształt oraz kolor brwi, skorygować występującą asymetrię, uzupełnić ubytki, oraz nanieść wszelkie zmiany, dzięki którym nasza twarz nabierze wyrazistości. Dzięki zastosowaniu precyzyjnych metod, jesteśmy w stanie uzyskać bardzo naturalny wygląd.

Metody wykonywania:

· Piórkową – imituje naturalne włoski – wykonana przy pomocy piórka

· Włoskowa – naturalne włoski – wykonane przy pomocy urządzenia

· Włoskową z cieniowaniem- połączenie 2 metod, imitacja gęstszych brwi

· Cieniowanie – nadanie tła istniejącym brwią

· Jednolita – bardzo mocno podkreśla brwi

Cennik:

Metoda piórkowa –750zł
Metoda włoskowa z zagęszczeniem – 850zł
Cieniowanie – 850zł
Metoda jednolita – 850zł
Odświeżenie brwi (1 wizyta) – 450zł

KRESKI NA POWIEKACH PERMANENTNE

Stanowi idealne rozwiązanie dla Pań którym samodzielne i precyzyjne wykonanie kresek sprawia trudność. Kreski górnej i dolnej powieki podkreślą i zapewnią zawsze wyraziste oraz głębokie spojrzenie. Wykonanie delikatnego makijażu permanentnego w linii rzęs, spowoduje optyczne ich zagęszczenie, subtelne wyciągnięcie kreski zniweluje efekt opadających kącików oczu. Natomiast kreski dekoracyjne sprawdzą się u Pań lubiących mocny makijaż oczu.

Rodzaje kresek:

· Zagęszczenie linii rzęs

· Kreski pogrubione

· Kreski dekoracyjne- kocie oczy

Cennik:

Zagęszczenie linii rzęs – 550zł
Kreski pogrubione – 600zł – 650zł
Kreski dekoracyjne – 650zł – 900zł
Odświeżenie (1 wizyta):
Kreska górna – 450zł – 550zł
Kreska dolna – 350zł

USTA PERMANENTNE

Przy pomocy makijażu permanentnego, możemy poprawić i podkreślić kontur ust, wyrównać niedoskonałości oraz ubytki w barwniku. Wykonanie konturu wydobywa prawidłowy kształt ust, natomiast całkowite wypełnienie nada efekt pełniejszych ust. Dzięki szerokiej palecie kolorów, możemy uzyskać bardzo naturalny odcień, lub nasycić je mocno napigmentowanymi barwnikami.

Metody:

· Kontur

· Kontur + cieniowanie

· Cieniowanie

· Całkowite wypełnienie

Cennik:

Kontur – 800zł
Kontur + cieniowanie – 1000zł
Kontur + wypełnienie kolorem – 1200zł
Odświeżenie (1 wizyta) – 600zł – 800zł

ZALECENIA OGÓLNE

PRZED ZABIEGIEM:

Należy unikać napojów z kofeiną (kawa) oraz leków rozszerzających naczynia krwionośne (np. aspiryna )

PIERWSZY TYDZIEŃ PO ZABIEGU:

Intensywność i nasycenie koloru zmniejszy się w zależności od właściwości skóry. W pierwszych dniach może utrzymywać się obrzęk, a barwnik będzie ciemniejszy gdyż przygotowuje się do złuszczenia. Do tygodnia nastąpi nierównomierne złuszczanie. W tym czasie kolor blednie od 20%-50%. Jest to proces całkowicie naturalny. Podczas dopigmentowania, zostają nanoszone wszystkie  poprawki. Należy postępować ściśle z procedurami przekazanymi po zabiegu. Do miesiąca po wykonanym zabiegu, należy chronić miejsce poddane zabiegowi przed słońcem.

DOPIGMENTOWANIE:

Od 4 do 6 tygodni po zabiegu należy wykonać dopigmentowanie, podczas którego dopracowane zostają wszelkie szczegóły, utrwalony kolor oraz kształt. W wyjątkowych sytuacjach, możliwe jest wykonanie dopigmentowania w późniejszym terminie.

PROCES BLEDNIĘCIA:

Zależny jest od wielu czynników m.in. od: typu i kolorytu skóry, chemii skóry, oddziaływania promieniowania UV, głębokości aplikacji, użytego koloru, nasycenia barwnika, wybranej techniki oraz wieku. Aby wzmocnić barwnik po upływie dłuższego czasu, można wykonać odświeżenie.