REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Terapia polega na unikalnym połączeniu wypełniacza o wysokiej masie cząsteczkowej oraz odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Enzymy to białka występujące w organizmie człowieka, które selektywnie wspomagają procesy metaboliczne, są odpowiedzialne za tworzenie i rozpad związków. Enzymy rekombinowane są wysoce selektywne i każdy z nich działa na konkretny substrat. Hamuje, zwalcza i zapobiega pojawianiu się zwłóknień tłuszczowych.

Skuteczna likwidacja cellulitu

Skuteczność enzymów została przebadana w badaniach in vitro i in vivo, które wykazały, że produkt znakomicie nadaje się do likwidacji cellulitu i zwłóknień, a rezultaty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu. Dzięki właściwościom enzymów oraz ich sterylnej konserwacji produkt charakteryzuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

Biotechnologiczny proces produkcji umożliwia uzyskanie czystszych enzymów o wysokiej skuteczności i hipoalergiczności. Poprzez proces liofilizacji, enzymy zachowują 100% swoich właściwości i pozostają aktywne bez potrzeby dodawania konserwantów.

Likwidacja cellulitu, zwłóknień i nadmiaru tkanki tłuszczowej

Zapraszamy do Centrum Kosmetyki Leczniczej i Medycyny Estetycznej Odrodzenie w Krakowie, gdzie zapewniamy szeroką gamę profesjonalnych oraz specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej. Jednym z nich jest likwidacja tkanki tłuszczowej, złogów tłuszczowych, zwłóknień i cellulitu z różnych partii ciała. Dzięki terapii możliwe jest szybkie, skuteczne oraz bezpieczne pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, ramionach lub kolanach, pozwalając na przykład na likwidację tak zwanej skórki pomarańczowej.

WSKAZANIA
Zwłóknienia z nagromadzienie tłuszczu
Złogi tłuszczowe
Cellulit
Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, ramionach, kolanach, bryczesy

Scroll to Top