Redukcja tkanki tłuszczowej

Pbserum to linia hiszpańskich produktów oparta na innowacyjnej technologii wykorzystujęcej rekombinowane enzymy. Terapia polega na unikalnym połączeniu kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej oraz odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Enzymy to białka występujące w organizmie człowieka, które selektywnie wspomagają procesy metaboliczne, są odpowiedzialne za tworzenie i rozpad związków. Enzymy rekombinowane są wysoce selektywne i każdy z nich działa na kontretny substrat. Pbserum działa przeciwzapalnie, regeneracyjnie, stymuluje reorganizację włókien kolagenowych w uszkodzonych tkankach. Hamuje, zwalcza i zapobiega pojawianiu sie zwłóknień tłuszczowych.

Skuteczność enzymów Pbserum Medical została przebadana w badaniach in vitro i in vivo, które wykazały że produkt znakomicie nadaje się do likwidacji zwłóknień, a rezultaty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu. Dzięki właściwościom enzymów oraz ich sterylnej konserwacji produkt charakteryzuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

Biotechnologiczny proces produkcji umożliwia uzyskanie czystszych enzymów o wysokiej skuteczności i hipoalergiczności. Poprzez proces liofilizacji, enzymy zachowują 100% swoich właściwości i pozostają aktywne bez potrzeby dodawania konserwantów. 

WSKAZANIA

Zwłóknienia z nagromadzienie tłuszczu                                                                                                       
Złogi tłuszczowe
Cellulit                                                                                                                                                         
Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, ramionach, kolanach, bryczesy 

CERTYIKATY

Pbserum to wyrób medyczny klasy III, certyfikowany przez agencję AEMPS
Pomyślne audyty organizacji BSI i KIWA
Certyfikat ISO 13485

Ilośc zabiegów: 1-4             Czestotliwośc: ok 14 dni                 Cena: 900zł