REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Terapia polega na unikalnym połączeniu wypełniacza o wysokiej masie cząsteczkowej oraz odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Enzymy to białka występujące w organizmie człowieka, które selektywnie wspomagają procesy metaboliczne, są odpowiedzialne za tworzenie i rozpad związków. Enzymy rekombinowane są wysoce selektywne i każdy z nich działa na konkretny substrat. Hamuje, zwalcza i zapobiega pojawianiu się zwłóknień tłuszczowych.

Skuteczna likwidacja cellulitu

Skuteczność enzymów została przebadana w badaniach in vitro i in vivo, które wykazały, że produkt znakomicie nadaje się do likwidacji cellulitu i zwłóknień, a rezultaty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu. Dzięki właściwościom enzymów oraz ich sterylnej konserwacji produkt charakteryzuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

Biotechnologiczny proces produkcji umożliwia uzyskanie czystszych enzymów o wysokiej skuteczności i hipoalergiczności. Poprzez proces liofilizacji, enzymy zachowują 100% swoich właściwości i pozostają aktywne bez potrzeby dodawania konserwantów.

WSKAZANIA
Zwłóknienia z nagromadzienie tłuszczu
Złogi tłuszczowe
Cellulit
Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, ramionach, kolanach, bryczesy

Scroll to Top