COFNIJ CZAS – ZABIEGI ZAAWANSOWANE

Zabiegi zaawansowane zawiarają holisyczne podejście do każdego człowieka, ktorych celem jest zatrzymanie i opóźnienie procesów starzenia, łącząc kompleksowe działanie zewnetrzne i wewnętrzne. Powodują wzmocnienie całego organizmu, szybszą regeneracje, silniejsze namnażanie kolageny, intensywne zagęszczenie skóry i uwalnienie od stresu anyoksydacyjnego.

Z biegiem upływającego czasu nasza skóra traci młody wygląd, zmniejsza się synteza naturalnego wypełniacza, przez co zaczynają pojawiać się zmarszczki i zwiększa się jej wiotkość. Skóra zaczyna tracić nawilżenie, co przyczynia się do zmniejszenia elastyczności. W efekcie utraty tkanki tłuszczowe zmienia się objętość skóry co wpływa na pojawienie się zmarszczek i bruzd. W przypadku ubytku tkanki mięśniowej czy zmianie struktury kostnej dochodzi do zmiany owalu twarzy.

Poniżej przedstawiamy przykładowe zaawansowane zabiegi łączone oraz informacje jak poszczególne zabiegi wpływają na poprawę kondycji skóry, oraz jej wyglad w wieku dojrzałym.

Dlaczego PRO.COLLAGENIUM AURACOS do picia?

Składnikiem aktywnym Pro.Collagenium AURACOS jest Peptan F ™ całkowicie standaryzowany i testowany. Peptydy kolagenowe poprawiają nawilżenie skóry i spowalniają procesy jej starzenia. Zawierte w nim aminokwasy wchodzące w skład kolagenu typu I. Działają jako przekaźnik i powodują syntezę i reorganizację nowych włókien kolagenu przez stymulację fibroblastów – spłycenie zmarszczek. Powstałe włókna kolagenowe mają większą średnicę i lepszą spójność –wzrost elastyczności skóry przyspiesza wymianę komórek naskórka, pobudza tym samym przepływ wody przez warstwy skóry.

Zalecana jest kurację od 28 dni do 3 miesięcy

Co powoduje zastosowanie Frakcyjnego Rfrax Mikroigłowego w wieku dojrzałym?

Bezpośrednim efektem jest rozpoczęcie remodelingu podskórnego kolagenu. Następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Dochodzi do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra wiotka i opadająca, jest przez to bardziej zagęszczona, jędrniejsza i sprężysta, powodując poprawę owalu twarzy oraz ciała.

Dla uzyskania wzmocnienia efektów zalecane jest wykonanie 3 zabiegów. Drugi po 30 dniach, trzeci po 45 dniach od drugiego zabiegu.

Jak działa Osocze Bogatopłytkowe w wieku dojrzałym?

Rezultatem podania osocza bogatopłytkowego jest mocna regeneracja skóry, wygładzenie zmarszczek oraz fałdów, jak również zwiększenie gęstości i poprawa napięcia. Dzięki namnażaniu się nowych naczyń krwionośnych, zwiększa się ukrwienie skóry oraz dotlenienie. Zawiera czynniki wzrostu odpowiedzialne za pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego bardziej wartościowego kolagenu, wznawia proces regeneracji tkankowej, przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych, oraz stymuluje komórki macierzyste do ich namnażania.

Osocze bogatopłytkowe jest idealnym rozwiązaniem dla osób które naturalnymi metodami chcą poprawić kondycję swojej skóry, dokonać jej odmłodzenia, jak również dla alergików, ponieważ zabieg nie niesie ze sobą ryzyka reakcji uczuleniowych.

Dzięki najwyższej jakości metodzie pozyskiwania osocza, nie traci ono swoich wartości. Osocze pozyskiwane z 20 ml pobrania.

Zalecane wykonanie 1 zabiegu na 3 miesiace.

Dlaczego ważne jest mocne złuszczanie i zabiegi z Retinolem u osób dojrzałym?

Wykorzystane w zabiegu retinoidy pochodzenia dyniowego oraz czysty retinol 4%, silnie wpływają na proliferację nowych białek: kolagenu i elastyny. Retinoidy dodatkowo stabilizują pracę gruczołów łojowych, jak również poprawiają koloryt i strukturę naskórka. Do skóry dostarczana jest witamina C w najbardziej czynnej biologicznie postaci. Kwas L-askorbinowy został wzmocniony przez kwas ferulowy który jest silnym antyoksydantem i substancją posiadającą właściwości naprawcze dla DNA. Zabieg jest dodatkowo wzbogacony peptydami biomimetycznymi uznawanymi za bezinwazyjny wypełniacz zmarszczek. Wszystkie składniki działają na kilku płaszczyznach skóry, co powoduje że jego efektywność jest bardzo wysoka.

Połączeniu najbardziej aktywnej postaci witaminy A i C, które posiadają niezwykle silne właściwości przeciwstarzeniowe i ujędrniające. Zabieg rekomendowany jest dla skór z widocznymi oznakami starzenia, utratą jędrności i elastyczności.

Silne złuszczanie, będące efektem zastosowania mocnego peelingu lub retinolu, odblokowuje skórę co powoduje lepszą wchłanialnośc składników aktywnych, przyczynia sie do poprawy kolorytu skóry, zmniejsza się warstwa rogowa dzieki ktorej spłycaja sie zmarszczki i blizny. Skóra odzyskuje witalność i blask.

W zależności od potrzeb skóry, zalecane wykonanie ok 3 zabiegów złuszczających.

Dla każdej osoby zabieg silnego złuszczania dobrany jest indywidualnie, biorac pod uwage kondycję oraz predyspozycje skóry.

W jaki sposób wypełniacze wpływają na poprawę skóry osób dojrzałych?

Wypełniacz jest naturalnym składnikiem odpowiedzialnym za nawilżenie skóry. Upływający czas przyczynia się do jego znacznego zmniejszenia. Wypełniacze są produktami na bazie wypełniacza, czyli tej samej substancji która znajduje się w naszej skórę, i jest odpowiedzialna za napięcie i nawilżenie. Wypełniacz pomaga wygładzić i wypełnić zmarszczki, oraz partie które wymagają korekcji i są spowodowane opadaniem grawitacyjnym. W zależności od danego problemu, wypełniacz stosuje się od delikatniejszych wersji działających wygładzająco na płytkie zmarszczki, aż po produkty które znakomicie sprawdzają się w głębszych warstwach skóry, nadając objętości, wyrównując ubytki skórne oraz modelujące kontur twarzy w przypadku asymetrii. Usieciowany wypełniacz pozwala na dłuższy czas utrzymanie naturalnych efektów zabiegu.

W zależności od problemu oraz okolicy podania wypełniacza, zaleca się wykonanie raz na ok 8-14 miesięcy.

Do każdej kuracji jest możliwość zastosowania 5 dniowej diety oczyszczającej organizm PROLON

– Minimum 14 dni kolagen do picia PROCOLAGEN GENEVA 350zł
– Rfrax LIFT Mikroigłowy Twarz+szyja+dekolt 1500zł
– Osocze Bogatopłytkowe 800zł
+ Odpowiednia kuracja domowa
Kuracja zabiegowa + kolagen do picia 20% 2100zł zamiast 2650zł (oszczędnośc 550zł)

– Minimum 14 dni kolagen do Picia ProCollagen AURACOS zestaw 14 ampułek 350zł
– 2x Intensywne złuszczanie Retinol C Infusion Peel DERMAQUEST 2 zabieg 560zł
– 2x Molekuły Młodości PROFHILO 2 zabieg 2000zł
– Odpowiednia kuracja pielegnacyjna w domu
Kuracjka zabiegowa + Kolagen do picia 20% 2320zł zamiast 2910zł (oszczędnośc 580zł)

– Minumum 14 dni kolagen do picia Pro Collagen 350zł
– 2x Intensywne złuszczanie Retoniol C Infusion Peel 560zł
– 4x mezoterapia igłowa 4 zabiegi 1800zł
– 1x wypełniacz 900zł
– odpowiednia pielegnacjka domwa
Kuracja zabiegowa + kolagen do picia -20% 2880zł zamiast 3610zł (oszczednośc 730zł)

– minimum 14 dni kolagen do picia PRO COLLAGEN 350zł
– 2x intensywne złuszczanie 560zł
– 4x SRF Bezigłowy (twarz, szyja, dekolt) 1x 340zł 4x 1360zł
– 4x Meroterapia bezigłowa (peeling, mezoterapia bezigłowa z indywidualnie dobraną ampułką, biostymulujaca lampa LED, maska na twarz, szyje, dekolt, krem na zakończenie) 1x -270zł, 4x 1080zł
+ Odpowiednia pielęgnacja domowa
Kuracja zabiegowa + Kolagen do picia 20% 2500zł zamiast 3350zł (oszczednośc 850zł)

Scroll to Top