BESTSELLERY

Wykonywany od 1997 roku przez Laureatkę Mistrzostw Polski.
Makijaż permanentny pozwoli subtelnie podkreślić urodę czy zredukować jej niedoskonałości.
W Centrum Kosmetyli Leczniczej Odrodzenie każda osoba może liczyć na profesjonalne porady oraz indywidualne podejscie.

Innowacyja w liftingu twarzy i ciała.
To urządzenie łączące falę radiową z mikronakłuciami, które przyczynia się do silnego zagęszczenia skóry, likwidacji zwioczeń oraz blizn i rozstepów.
Wyróżnione Laurem Konsumenta 2017r. oraz Odkrycie 2016 r.

ZBAWIENNA MOC DWUTLENKU WĘGLA

Terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla, stanowiąca przełom w medycynie estetycznej, ze względu na szerokie zastosowanie i ogromną skuteczność. Lider w walce z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową, opóźnia procesy starzenia, odbudowuje komórki skóry oraz zwalcza wypadanie włosów.

Zaawansowana technologia produktów BELOTERO pozwala kompleksowo zadziałac na odpowiednich warstwach skóry aby zapewnić jej zdrowy i świeży wygląd, wyeliminować zmarszczki i bruzdy czy poprawić owal twarzy.

Innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, Hybrydowy kompleks wypełniacza, który działa w skórze jak mikroskopijne sprężynki, przywraca utracony kontur twarzy, zwiększa napięcie i zmniejsza wiotkośc.

Nagrodzony złotą statuetką prestiżowej Akademii ANTI AGING & BEAUTY 2015/2016 w

Silny program terapeutyczny oparty na synergicznym połaczeniu najbardziej aktywnej formy wiatminy A i C. Rekomendowany do walki z oznakami starzenia, urata jędrności, zmianami trądzikowymi.

Peeling Dyniowy to przełomowy enzymatyczno – chemiczny peeling z niespotykanym dotychczas 40% wyciagiem z dyni. Niezawodny dla skóry z problemami rądzikowymi, łojotokiem i fotostarzeniem.

Specjalnie dobrane składniki wzmacniają skórę, przywracają jej sprężystośc i napięcie na twarzy i ciele.

Scroll to Top