Rhonda Allison

Minus 10

Łączy najlepsze naturalne składniki z specjalnie opracowanymi związkami, aby uzyskać nadzwyczajne właściwości pielęgnacyjne, odmieniające stan skóry w taki sposób aby otrzymała wszystko czego potrzebuje dla zachowania zdrowia i piękna. 

Zabieg MINUS 10 przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry o znamionach atroficznych, mocno starzejącej się, z drobnymi i głębokimi zmarszczkami, zmarszczkami wokół oczu i ust oraz wiotkiej okolicy szyi. Stymuluje skórę poprzez zaopatrzenie jej w składniki aktywne, które naprawiają ją i odmładzają. Substancje czynne stymulują kolagen, utrzymują wilgotność skóry oraz łagodzą stany zapalne. Zapobiega uszkodzeniom komórek przez wolne rodniki, odbudowuje tkanki, chroni i wzmacnia suchą skórę i działa zmiekczająco. Komórki macierzystych z jabłoni, czynnik wzrostu i minerały z Morza Martwego pobudzają pracę nowych komórek, działają ochronnie na DNA komórkowe i intensywnie regenerują. Zostaje przywrócona gładkość i promienny wygląd. Zabieg MINUS 10 wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu co powoduje uzyskanie młodszego wyglądu. Działa przeciwwirusowo, przeciwgrzybicznie oraz antybakteryjnie, chroni i wzmacnia suchą i podrażnioną skórę, rewitalizuje komórki, przyczyniając się do homeostazy skórnej, zwiększa produkcję wypełniacza. Specjalny kompleks peptyd biomimetycznych i Argireliny łagodzi i wygładza zmarszczki od wewnątrz, odbudowując skórę, tam gdzie jest to potrzebne, szczególnie na czole i w okolicy kurzych łapek. – Hamuje zdolność neuronów do przekazywania lub odbierania informacji, zmniejszając skurcze mięśni i poprawiając wygląd skóry i wypłycając zmarszczki.

Badania klinicznie, potwierdzają, że po wykonaniu zabiegu zmarszczki zostają wypłycone, skóra nabiera blasku, wyrównamy zostaje koloryt, a dzięki specjalnie opracowanej podtrzymujacej kuracji domowej efekty pozostaną niezmienne w trakcie i po serii zabiegów.

EFEKTY:

– Wygładzenie głębokich i drobnych zmarszczek
– Silna poprawa napięcia i elastyczności skóry twarzy i szyi
– Ochrona DNA komórkowego
– Przywrócenie blasku i promienności
– Uzyskanie młodszego wyglądu

 

DZIAŁANIE ZABIEGU:

– w obrębie naskórka i warstwy kolczystej
– złuszczanie występuje po ok 2-3 dniach
– okres odnowy naskórka ok 10 dni
– zastosowanie u każdego fototypu skóry
– zabieg sezonowy od września do marca

CENA ZABIEGU:  Twarz – 450 zł  /  Twarz + szyja – 550zł      

CZAS TRWANIA: 70 min.

Rosacea Peel Rhonda Allison

Zabieg polecany jest dla skór wrażliwych ze skłonnścią do naczynek i trądziku różowatego. Bardzo dobrze jest tolerowany przez skóry cienkie, delikatne, płytko unaczynione z tendencją do nadwrażliwości, także u osób silnie reagujacych na gwałtowne zmiany temperatury, stres i promieniowanie UV. Może być stosowany we wszystkich fototypach.

Rosacea Peel ma silne działanie antybakteryjne, wzmacnia odpornść skóry na zakażenia, eliminuje zatykanie się porów, wycisza stany zapalne, zmniejsza rumień i zaczerwienienie skóry. Przyspiesza regenerację i silnie nawilża. Dodatkowo redukuje stres antyoksydacyjy i działa przeciw wolnym rodnikom, dwóm bardzo ważnym przyczynom przedwczesnego starzenia się skóry. Po około 2-3 dniach od zabiegu nastepuje proces złuszczania. 

REZULTATY

– redukcja naczynek 
– zmniejszenie rumienia
– regeneracja oraz uszczelnienie ścian naczyń krwionośnych
– wyciszenie i ukojenie wrażliwej skóry
– wygojenie stanów zapalnych i zmian trądzikowych 
– po zabiegu skóra jest wygładzona i odzyskuje właściwą kondycję.

ZALECENIA PO WYKONANIU ZABIEGU:

– Makijaż można wykonać na drugi dzień, zaleca się stosowanie makijażu mineralnego
– Zakaz korzystania z basenu, sauny i siłowni przez min. 7 dni
– Zaleca się stosowanie Rosacea serum i Growth Factor Gel w pielęgnacji codziennej
– Konieczne jest używanie kremu z filtrem SPF 50+
– Unikać środków drażniących i złuszczających

-Zabieg sezonowy od wrzesnia do marca, można powtórzyć po ok 3 tygodniach.

Czas trwania: 45 min    Cena: 250zł

 

Fitnes Lift

To szybki lifting twarzy połączony z głębokim nawilżaniem. Intensywny zabieg przeciwzmarszczkowy, ujędrniający i napinający skórę. Doskonały do szybkiego podniesienia owalu twarzy i wyraźnego wygładzenia zmarszczek. Zabieg jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry, szczególnie o dużej ilości zmarszczek grawitacyjnych i mimicznych. Zalecany również jako zabieg bankietowy. 

Skuteczna terapia anti-age zwiększająca produkcję kolagenu oraz zmniejszająca zmarszczki i spowalniająca procesy starzenia. Zapewnia intensywne nawilżenie, odżywienie skóry dojrzałej oraz zatrzymuje wilgotność w płytkich i głębokich warstwach skóry. Kompleks peptyd biomimetycznych, argireliny i matriksilu działają stumulująco na mięśnie, co pozwala uzyskać efekt wygładzenia zmarszczek.   

Polecany jako zabieg bankietowy lub w serii 4-6 zabiegów co 2 tygodnie

REZULTATY:

– Natychmiastowe napięcie i wygładzenie skóry
– Poprawa owalu twarzy
–  Zmniejszenie zmarszczek grawitacyjnych
– Głębkie nawilżenie skóry i regeneracja

Czas trwania: 60 min   Cena: 250 zł