OPALANIE NATRYSKOWE

Opalanie natryskowe to zdrowa i naturalna opalenizna przez cały rok…

…bez udziału promieniowania UV.

W trakcie opalania natryskowego na skórę aplikowany jest płyn brązujący w postaci mgiełki.

Jak to działa? DHA – substancja pochodzenia roślinnego – wchodzi w reakcję z aminokwasami znajdującymi się w naskórku, co powoduje jej brązowienie. Dzięki temu istnieje niewiele przeciwwskazań do opalania natryskowego, a z zabiegu mogą korzystać nawet kobiety w ciąży.

Płyn brązujący jest rozprowadzany za pomocą specjalnego pistoletu, który pozwala na precyzyjną aplikację odpowiedniej ilości płynu na skórze. Stanowi to przewagę nad innymi rodzajami kosmetyków w postaci kremów lub balsamów, które niejednokrotnie pozostawiają plamy lub zacieki.

Płyny brązujące Onyx stworzone są na bazie naturalnych składników i nie zawierają alkoholu, etanolu oraz parabenów. Wzbogacone są natomiast o m.in. ekstrakt z białej herbaty, alg i aloes, które dbają o odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Wystarczy odczekać kilka godzin po aplikacji płynu, by uzyskać piękną, głęboką opaleniznę. Jest to idealne rozwiązanie przed ślubem, ważną imprezą lub gdy nie mamy czasu na opalanie.

Bezpieczne opalanie natryskowe – oferta salonu w Krakowie

Korzystanie z promieni słonecznych – w celu nadania skórze pięknego odcienia złocistego brązu – możliwe jest jedynie przez kilka miesięcy w roku. Później opalenizna blednie i w połowie grudnia pozostają jedynie wspomnienia z wakacji. Solarium wyposażone w lampy UV nie dla każdego jest bezpieczne i należy zachować zdrowy umiar, aby nie narażać się na oparzenia skóry. W pełni naturalną, a przy tym w stu procentach bezpieczną metodą jest opalanie natryskowe. Zapraszamy do odwiedzenia Salonu Odrodzenie w Krakowie, aby przekonać się, jak wygodne jest to rozwiązanie!

Opalanie natryskowe w Krakowie – szybki i bezpieczny sposób na piękny odcień skóry

Przeprowadzane w naszym salonie w Krakowie opalanie natryskowe pozbawione jest ryzyka, jakie towarzyszy opalaniu pod lampą w solarium. Zamiast promieniowania skóra poddana jest aplikacji mgiełki, której skład następnie wchodzi w reakcję z aminokwasami w naskórku. To właśnie ten proces sprawia, że po kilku godzinach od zabiegu można cieszyć się upragnionym odcieniem złocistego brązu – bez poparzeń, smug, zacieków czy plam powstających na skutek stosowania samoopalacza w formie balsamu. Zachęcamy do spróbowania bezpiecznego opalania natryskowego!

Przed zabiegiem:

  • Wskazany jest prysznic (w celu zmycia balsamów, kremów, antyperspirantów)
  • Zmycie  makijaż na twarzy
  • Zrobienie  peeling całego ciała najlepiej przed wizytą
Onyx do opalania natryskowego
PIERWSZE 8H PO ZABIEGU (DO PIERWSZEJ KĄPIELI)

  • Unikaj wody
  • Nie wycieraj nałożonego preparatu
  • Nie zakładaj jasnych ani obcisłych ubrań
  • Nie nakładaj kremu, balsamu, dezodorantu, makijażu

Pierwsza kąpiel po opalaniu natryskowym w Salonie Odrodzenie w Krakowie

Poprawna pielęgnacja skóry po zabiegu pozwala dłużej cieszyć się jego efektem. Zalecamy, aby przy pierwszej kąpieli zmyć bronzer, jednak odradzamy stosowanie gąbek czy peelingów. Mogą one naruszyć strukturę naskórka pokrytego preparatem brązującym, a tym samym – osłabić efekt zabiegu. Warto zrezygnować na jakiś czas z korzystania z sauny, jacuzzi, basenów oraz długich i gorących kąpieli, jak również depilacji woskiem. W pielęgnacji po opalaniu natryskowym bardzo ważna jest ochrona struktury naskórka. W razie pytań zachęcamy do kontaktu oraz umówienia wizyty w Salonie Odrodzenie w Krakowie.

Całe ciało: czas trwania 60 min   Cena: 150zł

Jeden obszar: czas trwania 40 min   Cena: 80zł